Menu

Bierzemy udział w konkursach

Luty 29, 2012 - Opinie

Czasami z nudów bierzemy udział w konkursach, gdzie wygrywamy różne nagrody rzeczowe. Konkursy internetowe są bowiem łatwo dostępne, wystarczy chwila czasu, żeby kliknąć dobrą odpowiedź, wypełnić zgłoszenie i gotowe.

Oczywiście są i takie, gdzie trzeba bardziej wysilić swój umysł, jednakże nie ma przecież konieczności brania akurat w tych udziału. Niekiedy organizator proponuje nam cenne nagrody za możliwość wysyłania do nas informacji reklamowych, bo zbiera bazę danych a następnie po prostu zarabia na reklamach. Konkursy spotyka się dziś niemal na każdej przeglądanej stronie. Są równie chyba popularne jak i banery reklamowe. Czasami nas denerwują, bo nie potrafimy znaleźć krzyżyka do zamknięcia. Konkursy internetowe ponadto wdarły się również do portali społecznościowych.

Niekiedy są udostępniane przez innych użytkowników, albo stanowią swego rodzaju reklamę danego produktu. W każdym razie można w nich wygrać nagrody takie jak nowy sprzęt, telefon czy laptopa, często pojawiają się również bony upominkowe, kosmetyki oraz niewielkie kwoty pieniędzy i wycieczki zagraniczne. To my wybieramy w jaki chcemy zagrać konkurs i to o co chcemy grać, przy czym zawsze powinniśmy dokładnie zapoznać się z regulaminem danego konkursu. Najważniejsze, że nie musimy już jak dawien dawno zbierać żadnych naklejek, paragonów, wysyłać pocztą listów z odpowiedziami itp. Konkursy internetowe nic nas nie kosztują. Jedyne co musimy poświęcić to chwilę naszego czasu, ale to tak samo jak w przypadku tradycyjnych konkursów, rozwiązywania krzyżówek itp.