Menu

Kredyt konsolidacyjny bez bik

Styczeń 8, 2012 - Opinie

Publikowane w mediach informacje pochodzące z banków dotyczące rosnącego zadłużenia Polaków są bardzo niepokojące. Z miesiąca na miesiąc zwiększa się ilość osób mających problemy z regulowaniem bieżących rat zobowiązań kredytowych.

Coraz więcej ludzi wpada w sidła i ląduje na listach Biura Informacji Kredytowej z negatywną opinią. Sytuacja taka w znacznej części przypadków jest już krytyczna. Oznacza to dokładnie, że konkretny klient przestaje mieć jakiekolwiek szanse na otrzymanie kolejnego kredytu z jakiegokolwiek banku. Często zdarza się, że problem wynika z nadmiernej ilości zaciągniętych zobowiązań, które przerastają budżet domowy. Jednym z wyjść w takich kłopotów jest skonsolidowanie wszystkich kredytów w jeden o zmienionych parametrach dających szansę na terminową realizację.

Pytanie tylko skąd wziąć taki kredyt skoro banki nie wchodzą w rachubę. Okazuje się, że są na rynku instytucje oferujące kredyt konsolidacyjny bez bik (Najlepszykredyt.com.pl). Tym co charakteryzuje taki produkt to niestety bardzo wysoki koszt. Właśnie dlatego trzeba być bardzo ostrożnym przy planach skorzystania z takiej oferty. Jeśli to jedyne wyjście z sytuacji, to trzeba sprawdzić wszystkie propozycje i wybrać najlepszą. Należy pamiętać, że to automatycznie nie rozwiąże kłopotów – po tym trzeba naprawdę zacisnąć pasa.